Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Toruń
Asystent ds. finansowych

ODF-Obiektywne Doradztwo Finansowe
Toruń, Toruń, Chełmno
praca stacjonarna
4943 dni temu

Ogłoszenie numer: 131781, z dnia 2011-02-01

ODF - Obiektywne Doradztwo Finansowe jest od 10 lat liderem na rynku doradztwa finansowego. Naszą ideą jest kompleksowa obsługa Klientów w zakresie doradztwa: bankowego, inwestycyjnego, ubezpieczeniowego, emerytalnego, prawno - podatkowego. Więcej informacji na stronie: www.odf.pl

Miejsce pracy: Toruń, Toruń, Chełmno

Opis stanowiska

Osoba  na stanowisku Asystent ds. finansowych będzie odpowiedzialna za przeprowadzenie kompleksowej analizy finansowej oraz opracowanie pakietu rozwiązań finansowych odpowiadających  indywidualnym potrzebom Klienta.

Wymagania

  • doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów finansowych oraz obsługi Klienta
  • wiek minimum 24 lata
  • minimum średnie wykształcenie (ogólnokształcące)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • elastyczność, dyspozycyjność
  • umiejętność samodzielnego organizowania pracy

Oferujemy

  • bardzo wysokie  wynagrodzenie – podstawa + prowizja
  • pracę w stabilnie rozwijającej się firmie osiągającej sukcesy od 10 lat na rynku finansowym
  • pracę w pełnym wymiarze czasu lub jako praca dodatkowa
  • bezpłatne szkolenia z możliwością uzyskania licencji
  • nagrody i wyjazdy motywacyjne

Wynagrodzenie

Od 2000 PLN