Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa-Mokotów
Asystent do spraw samochodów, zegarków i nie tylko (1/2 etatu)

Klient portalu Praca.pl
Warszawa, Mokotów
3 200 - 3 600 zł / mies. (w zal. od umowy)
młodszy specjalista (junior) / asystent
część etatu
umowa zlecenie / kontrakt B2B
praca hybrydowa
3 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9179521, z dnia 2024-07-30

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Opis stanowiska

Jest taka sprawa - prowadzę dwie firmy z branży IT, a hobbystycznie kolekcjonuję zegarki (głównie mechaniczne) oraz od niedawa zacząłem tworzyć coś, co mam nadzieję stanie się z czasem kolekcją samochodów - na razie należą do niej Corvette C7 oraz McLaren MP4-12C Spider (plus zupełnie nieciekawe Audi A7 do użytku na co dzień). Ponieważ oba te zainteresowania wymagają całkiem sporo czasu i zaangażowania, które muszę poświęcać głównie na prowadzenie biznesu, szukam kogoś do pomocy.

Mam też pomysły na przedsięwzięcia związane zarówno z zegarkami, jak i z samochodami, które są na różnych etapach planowania lub realizacji. Jeśli do współpracy znajdę kogoś, kto będzie też przedsiębiorczy i zaradny, to chętnie włączę taką osobę do tych przedsięwzięć (z udziałem w osiąganych zyskach).

A gdyby znalazł się ktoś z zacięciem medialnym i do tworzenia treści (tekstów, filmów, sesji zdjęciowych), to chodzi mi po głowie też publikowanie takich treści (np. na YT, Instagramie) opierając się na tym, co mam w kolekcji - np. recenzja zegarka, testy produktów samochodowych, relacja z udziału w zlocie, itp. Mam też pomysły na prowadzenie związanych z tym działań o charakterze dobroczynnym.

Obowiązki związane z samochodami będą obejmować co najmniej:

  • Bieżące utrzymanie (zabranie na myjnię, serwis, przegląd, wymianę opon, itp.)
  • Pilnowanie terminów przeglądów i ubezpieczeń (oraz kontakt z ubezpieczycielami)
  • Poszukiwanie i zakupy dodatkowego wyposażenia (np. rejestrator, zestaw Android Auto), gadżetów
  • Czasem pełnienie roli mojego kierowcy

Z zegarkami zajęć jest oczywiście znacznie mniej - w tym wypadku chodzi głównie o zadbanie o ich serwisowanie, oraz o katalogowanie kolekcji.

Czas pracy przewiduję w przewidywalnej przyszłości na maksymalnie 1/2 etatu, z dużą elastycznością - w większości z możliwością zaplanowania czasu pracy z góry, z jedynie sporadycznymi potrzebami dostępności "na już". Myślę że osoby studiujące lub pracujące na pół etatu w innym miejscu bez problemu będą mogły to pogodzić z tą pracą.

Jeśli uda mi się znaleźć przedsiębiorczą osobę, z którą będę się dobrze rozumieć i dogadywać, to z czasem liczę na wypracowanie partnerskiej współpracy i wspólne realizowanie różnych pomysłów i przedsięwzięć.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV i krótkiego listu (powiedzmy motywacyjnego), z którego będę mógł się dowiedzieć, dlaczego myślisz, że pasujesz do tej pracy, a ona do Ciebie. Jeśli interesuje Cię też współpraca dotycząca tworzenia treści/materiałów medialnych i masz już na koncie jakieś dokonania w tym zakresie, to dołącz do CV linki do przykładowych materiałów.

Jeśli Tobie ta oferta z jakiegoś powodu nie odpowiada, ale znasz kogoś, kto byłby idealnym kandydatem, to proszę o polecenie - jeśli polecona osoba zostanie przyjęta i przejdzie okres próbny, to za polecenie oferuję wynagrodzenie w wysokości 1000 zł.

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Miejsce zamieszkania w Warszawie (ew. bliskich okolicach)
  • Uczciwość, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Umiejętność samoorganizacji, planowania i zarządzania czasem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)
  • Zainteresowanie motoryzacją (opcjonalnie też zegarkami)

Mile widziane doświadczenie w pracy dowolnego rodzaju, ale nie jest to warunek konieczny.