Asystent do działu IT

Euro-Truck Sp. z o.o.
Mroków, mazowieckie gm. Lesznowola
asystent
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
8 godz. temu

Firma z branży motoryzacyjnej poszukuje kreatywnej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Mroków, mazowieckie gm. Lesznowola
Opis stanowiska:
  • wsparcie użytkowników biurowych /Help desk
  • opieka eksploatacyjna sprzętu komputerowego w biurze
  • rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprzętem i oprogramowaniem
  • konfiguracja sprzętu komputerowego
  • współwdrażanie nowych rozwiązań informatycznych oraz programów
  • współpraca z działem marketingu w zakresie działań marketingowo – promocyjnych m.in. mailingi, www, portale społecznościowe, ogłoszeniowe, proste projekty graficzne
  • kreowanie i realizacja kampanii promocyjnych produktów i usług
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie informatyczne
  • znajomość środowiska Windows/ sieci LAN
  • znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem
  • kreatywność oraz samodzielność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B
  • zapraszamy do aplikacji również studentów z branży IT
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju, szkolenia
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premiowanie
  • pakiet socjalny

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Autoryzowany Serwis Schmitz Cargobull.