Najnowsze oferty pracy

  • Junior Audit Manager

    Poland Audit Services Sp. z o.o.   Warszawa, Rondo Daszyńskiego    praca hybrydowa
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    24 godz.
    Opis stanowiska: Odpowiedzialność za ustalenie harmonogramu oraz terminu badania oraz planowanie i organizację projektów audytorskich, Odpowiedzialność za kontakt oraz budowanie długoterminowych relacji na poziomie zarządu (dyrektor finansowy, prezes) lub rady nadzorczej w organizacji...
  • Pracownik do spraw audytu wewnętrznego

    Urząd Miejski Wrocławia   Wrocław, al. Marcina Kromera 44    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    6 godz.
    stanowisko do spraw audytu wewnętrznego Zespół ds. Audytu Wewnętrznego
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent Biegłego Rewidenta

ETL Audyt
Warszawa
asystent
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
921 dni temu

Ogłoszenie numer: 6728076, z dnia 2022-04-11

ETL Audyt

ETL Audyt jest spółką Grupy ETL – międzynarodowej sieci kancelarii doradców podatkowych, biegłych rewidentów i radców prawnych zrzeszającą specjalistów z ponad 50 krajów świata. Jednocześnie jesteśmy największą siecią doradczą w Niemczech oraz jedną z czołowych europejskich grup konsultingowych.

ETL to:

•  40 lat doświadczenia
•  Ponad 800 kancelarii w Polsce i Europie
•  Ponad 120 000 klientów zyskuje dzięki współpracy z interdyscyplinarną siecią ETL

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • uczestnictwo w projektach związanych z przeglądem, badaniem sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie dokumentacji rewizyjnej, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • uczestnictwo w przeprowadzaniu innych usług atestacyjnych tj. audyty zewnętrzne,
  • przygotowywanie draftów sprawozdań, raportów i innych dokumentów pod nadzorem Kierownika Zespołu Audytowego,
  • chęć rozwoju w zakresie audytu finansowego.

Wymagania

  • wykształcenei minimum średnie
  •  dokładność i sumienność,
  •  umiejętność pracy pod presją czasu,
  •  wysoko rozwinięte umiejętności personalne i kultura osobista, ,
  •  chęć podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń,
  •  znajomość obsługi komputera, szczególnie w zakresie pakietu MS Office (Excel).

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie.
  • wsparcie działu prawnego i działu podatkowego
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
  • umowę o pracę na pełen etat z pakietem benefitów (opieka medyczna, multisport).