Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent Badań Klinicznych

Medical Network S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4971 dni temu

Ogłoszenie numer: 127981, z dnia 2011-01-05

Firma Medical Network istnieje na rynku od 10 lat oferując usługi w zakresie pełnej obsługi badań klinicznych (przygotowanie badań, monitoring, data management).

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- Prowadzenie dokumentacji śledzącej przebieg badania w biurze - Bieżąca kontrola nad korespondencją w projektach - Utrzymywanie komunikacji z klientem i ośrodkiem badawczym - Tłumaczenie dokumentów związanych z monitorowaniem projektów - Obsługa sprzętu biurowego - Prowadzenie pełnej dokumentacji badań - Współpraca z innymi członkami grupy w koordynacji zadań w celu wywiązania się z określonych wytycznych badania i dotrzymania terminów - Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami - Przekazywanie informacji na temat badań stosownym członkom zespołu w celu zapewnienia zgodności działań związanych z zarządzaniem ośrodkami, wykonywania protokołu oraz dokumentacji z wytycznymi badania

Wymagania

- Wykształcenie wyższe medyczne lub pokrewne preferowane - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - Obsługa komputera (MS Office) internet - Prawo jazdy kat. B - Umiejętność pracy w zespole - Umiejętności planowania i organizacji - Umiejętność realizacji równoległych zadań - Nastawienie na osiąganie celów zarówno jakościowych jak i ilościowych - Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów - Podzielność uwagi - Dokładność - Umiejętność ustalania priorytetów - Odpowiedzialność - Zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy

- Możliwości rozwoju zawodowego w stabilnej firmie - Sympatyczną atmosferę pracy - Wynagrodzenie i świadczenia dodatkowe zgodne z oczekiwaniami i kwalifikacjami kandydata