Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Asystent / Asystentka

chillhouse design sp. z o.o.
Wrocław
3 000 - 4 000 zł brutto/mies.
pełny etat / część etatu
umowa o pracę / o dzieło
praca stacjonarna
11 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9268886, z dnia 2024-09-16

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Współpraca z zespołem projektowym przy realizacji bieżących projektów
Zarządzanie harmonogramami i koordynacja zadań projektowych
Wsparcie administracyjne dla zespołu, procedury administracyjne
Kontakt z klientami i podwykonawcami w zakresie realizacji projektów
rozliczanie projektów

Wymagania

Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z administracją lub zarządzaniem projektami)
Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej
Komunikatywność, samodzielność i zaangażowanie

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj