Najnowsze oferty pracy

  • Kupiec – asystent projektu

    Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o.   Drawsko Pomorskie    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    11 godz.
    Twoje zadania. Składanie zamówień w systemie ERP i bieżąca kontrola realizacji zamówień do dostawców; Zapewnienie terminowości dostaw i kontrola ich zgodności z zapisami umownymi; Raportowanie poziomu zaawansowania realizacji dostaw; Proaktywna współpraca z innymi uczestnikami projektu...
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent / Asystentka w dziale zakupów

EcoWipes
Nowy Dwór Mazowiecki
asystent
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
357 dni temu

Technologia przyjazna środowisku

Jesteśmy polskim producentem wyrobów higieniczno-kosmetycznych. Dzięki innowacyjnej myśli technologicznej, konsekwentnie realizujemy misję wytwarzania alternatywnych włóknin, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska. Najwyższą jakość produktów bezkompromisowo łączymy z troską o naturę.

EcoWipes tworzy zespół #earthchangers,

ludzi którym bliskie dobro planety.

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • Zapoznasz się z procesem przygotowywania zamówień surowców niezbędnych do produkcji, żeby w przyszłości móc robić je samodzielnie
  • Nauczymy Cię pracy w systemie SAP, dowiesz się jak rejestrować zamówienia
  • Będziesz uczestniczyć w wyjaśnianiu niezgodności i braków dostaw oraz w procesach reklamacyjnych
  • Zajmiesz się monitorowaniem stanów magazynowych
  • Zapoznasz się z dokumentami, będziesz weryfikować niezgodności w fakturach i dokumentach
  • Pracując z Excelem i w systemie SAP, będziesz przygotowywać raporty i zestawienia danych
  • Dowiesz się jak realizowane są projekty wdrożeniowe nowych produktów
  • Wszystkie zadania będziesz wykonywać pod okiem doświadczonego Specjalisty; naszym wspólnym celem będzie takie wdrożenie Cię w obowiązki, żeby świat zakupów surowców nie miał przed Tobą tajemnic, a naturalnym krokiem zawodowym będzie zostanie samodzielnym Specjalistą lub Specjalistką
Co oferujemy?
  • Umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Świadczenia
  • Szkolenia i rozwój
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjazna atmosfera
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: logistyka, zarządzanie i inżynieria produkcji),
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdolności analityczne, negocjacyjne i interpersonalne
  • samodzielność, motywacja do rozwoju
  • chęć nauki
  • umiejętność pracy zespołowej

Poznaj

EcoWipes Sp. z o.o.

EcoWipes jest spółką celową, której powołanie wiąże się z zamiarem rozpoczęcia działalności w sektorze produkcji artykułów higieniczno-kosmetycznych. Rodzajem przeważającej działalności firmy, zgodnie z charakterystyką PKD jest produkcja włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin, z wyłączeniem odzieży.