Praca.pl Praca Mazowieckie Macierzysz Asystent ds. Zakupów Macierzysz
Asystent / Asystentka w Dziale Zakupów

AB INDUSTRY S.A.
Macierzysz, Macierzysz, Warszawa
praca stacjonarna
2104 dni temu

Ogłoszenie numer: 2150459, z dnia 2018-11-08

Firma AB Industry specjalizuje się w Uczciwym, Profesjonalnym i Terminowym prowadzeniu inwestycji przemysłowych. Projektujemy, wdrażamy i uruchamiany linie produkcyjne.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Macierzysz, Macierzysz, Warszawa

Opis stanowiska

  • Wyszukiwanie dostawców i podwykonawców w zakresie instalacji technologicznych, elektrycznych oraz prac budowlanych
  • Analiza otrzymanych ofert
  • Negocjowanie warunków handlowych z dostawcami polskimi i zagranicznymi
  • Składanie zamówień do dostawców polskich i zagranicznych
  • Ścisła współpraca z inżynierami ze wszystkich działów firmy
  • Wprowadzanie danych do komputerowego programu księgowego
  • Opisywanie dokumentów księgowych

Wymagania

  • Uczciwość, pracowitość, profesjonalizm
  • Entuzjazm i chęć do nauki (w perspektywie awans na stanowisko Kupca)
  • Motywacja do pracy, dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • Dokładność i skrupulatność (praca z dokumentami księgowymi i dokumentacją techniczną)
  • Znajomość środowiska MS Office / CAD
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Dofinansowanie karty sportowej Fitprofit oraz nauki języka angielskiego
  • Miejsce parkingowe obok budynku siedziby
  • Stabilność zatrudnienia i długofalowa perspektywa rozwoju
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Brak monotonii w pracy i różnorodność zadań

Poznaj

AB Industry to czołowa firma inżynierska w Polsce. Doradzamy, projektujemy i uruchamiamy instalacje procesowe oraz linie produkcyjne. Zapewniamy pełną obsługę inwestycji przemysłowych. Szeroki wachlarz oferowanych produktów pozwala dostarczać nam kompleksowe rozwiązania „pod klucz”.

Wieloletnie doświadczenie, połączone z nieustannym podnoszeniem kwalifikacji naszych pracowników, stawiają nas w czołówce firm w branży.

Międzynarodowy zasięg pozwala nam prowadzić inwestycje nie tylko w Europie, ale praktycznie na całym świecie.