Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent / Asystentka Kierownika Operacyjnego

PN standard
Warszawa
praca stacjonarna
4933 dni temu

Firma PN standard s.j., poszukuje pracownika w Warszawie na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • obsługa administracyjna biura firmy, w tym rejestracja dokumentów, kontrola czasu pracy i rozliczanie pracy, sprawozdawczość, współpraca z biurem rachunkowym, zaopatrzenie
  • pełnienie funkcji audytora wewnętrznego ISO (zapewniamy przeszkolenie)
  • wspieranie kierownika operacyjnego w realizacji jego zadań w tym: zarządzanie zleceniami dla personelu technicznego, zarządzanie logistyką
  • zarządzanie relacjami z klientami
  • obsługa organizacyjna spotkań.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat.B
  • podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości
Oferujemy:
  • interesującą i rozwijającą pracę
  • kontakt z nowymi technologiami
  • możliwość zdobycia wiedzy, doświadczenia i certyfikatów
  • elastyczny i adekwatny system wynagrodzeń