Najnowsze oferty pracy

  • Kupiec - Asystent Projektu

    Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o.   Czaplinek    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    2 godz.
    Twoje zadania. Składanie zamówień w systemie ERP i bieżąca kontrola realizacji zamówień do dostawców; Zapewnienie terminowości dostaw i kontrola ich zgodności z zapisami umownymi; Raportowanie poziomu zaawansowania realizacji dostaw; Proaktywna współpraca z innymi uczestnikami projektu...
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Włocławek Asystent ds. Zakupów Włocławek
Asystent / Asystentka Kierownika Działu Zakupów

MOLEWSKI Sp. z o.o.
Włocławek
praca stacjonarna
2307 dni temu

Molewski sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w zakresie Budownictwa Inżynierii Środowiska oraz Budownictwa Przemysłowego.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Włocławek

Oczekiwania wobec kandydata:
  • wykształcenie średnie lub wyższe w specjalności z zakresu branży budowlanej, sanitarnej.
  • doświadczenie zawodowe w dziale zakupów,  zaopatrzenia min. 1 rok
  • doświadczenie przy realizacji obiektów budowlanych – min. 1 rok
  • doświadczenie przy sporządzaniu wycen, kosztorysów – min. 1 rok
  • komunikatywność, asertywność i umiejętności negocjacyjne
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS-Office, w szczególności MS Excel
Zadania:
  • odpowiedzialność za zakup materiałów inwestycyjnych, wycen, kosztorysów
  • wysyłanie zapytań ofertowych, przeprowadzanie negocjacji
  • terminowe zamawianie materiałów, a także kontrola nad realizowanymi zamówieniami
  • sporządzanie obmiarów na podstawie dokumentacji projektowej
  • kalkulacja danych pozwalająca na ocenę i wybór ofert
Oferujemy:
  • formę współpracy zgodną z oczekiwaniami Kandydata ,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i zrealizowania ambicji zawodowych w ramach profesjonalnej organizacji,
  • nowoczesne zaplecze sprzętowe.