Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent/ Asystentka Kierownika Budowy

RE-Bau Sp z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4864 dni temu

Ogłoszenie numer: 144632, z dnia 2011-04-22

Firma budowlana z kapitałem polskim, z doświadczeniem na rynkach krajowych

i zagranicznych. Działająca na rynku od 1996 roku.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • obsługa biura budowy;
  • prowadzenie korespondencji biurowej;
  • pomoc Kierownictwu Budowy;
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej i rozliczeniowej.

Wymagania

  • znajomość pakietu Office,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, budowlane;
  • osoba mieszkająca w Warszawie lub okolicach.

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas trwania kontraktu,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • możliwość pogłębienia posiadanej wiedzy i kwalifikacji.