Najnowsze oferty pracy

  • Kupiec - Asystent Projektu

    Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o.   Czaplinek    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    13 godz.
    Twoje zadania. Składanie zamówień w systemie ERP i bieżąca kontrola realizacji zamówień do dostawców; Zapewnienie terminowości dostaw i kontrola ich zgodności z zapisami umownymi; Raportowanie poziomu zaawansowania realizacji dostaw; Proaktywna współpraca z innymi uczestnikami projektu...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice Asystent ds. Zakupów Gliwice
Asystent / Asystentka działu Zarządzania Zamówieniami z językiem niemieckim

BMZ Poland Sp. z o.o.
Gliwice
praca stacjonarna
3239 dni temu

BMZ Poland Sp. z o.o., jest częścią międzynarodowej korporacji założonej w 1994 r. w Niemczech. Obecnie jest liderem wśród europejskich producentów zestawów bateryjnych dla przemysłu ogrodniczego i medycznego. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji inteligentnych systemów podtrzymywania energii.

 Aktualnie BMZ Poland poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz zapewnianie dobrego poziomu komunikacji z nimi;

  • odpowiadanie na bieżące potrzeby klienta w zakresie realizacji powierzonych zleceń;

  • monitorowanie stopnia realizacji zamówień klienta;

  • odpowiedzialność za całokształt działań związanych z transakcjami – od złożenia zamówienia przez klienta do momentu wysyłki;

  • wystawianie faktur sprzedażowych;

  • komunikacja z działem Internal Sales w centrali firmy w Niemczech jak również z klientami w Europie Zachodniej;

  • ścisła współpraca z działami sprzedaży, planowania, zakupów oraz produkcji;

  • uczestnictwo w spotkaniach z klientami;

  • przygotowywanie ofert handlowych;

  • prognozowanie sprzedaży i analiza planów produkcyjnych;

  • monitorowanie realizacji planu produkcyjnego;

  • analiza danych sprzedażowych i przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących działu;

  • prace administracyjno-biurowe.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe: techniczne lub ekonomiczne;

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym – warunek konieczny;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym – warunek konieczny;

  • bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office, zwłaszcza Microsoft Excel;

  • umiejętność organizacji pracy własnej, bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność w działaniu;

  • wysokie umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy w grupie, komunikatywność;

  • motywacja do pracy i chęć do podjęcia nowych wyzwań, nauki;

  • odpowiedzialność, sumienność, terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu;

  • dobrze rozwinięte zdolności analityczne, łatwość pracy z liczbami;

  • znajomość procesów logistycznych w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem;

  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • dobre warunki pracy, pracę ze specjalistami w międzynarodowym środowisku;

  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, naukę języków obcych.