Najnowsze oferty pracy

  • Kupiec - Asystent Projektu

    Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o.   Czaplinek    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    17 godz.
    Twoje zadania. Składanie zamówień w systemie ERP i bieżąca kontrola realizacji zamówień do dostawców; Zapewnienie terminowości dostaw i kontrola ich zgodności z zapisami umownymi; Raportowanie poziomu zaawansowania realizacji dostaw; Proaktywna współpraca z innymi uczestnikami projektu...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Asystent ds. Zakupów Warszawa
Asystent / Asystentka Działu Zakupów

Dussmann Polska Sp.z o.o.
Warszawa
asystent
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
134 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

ASYSTENT/KA DZIAŁU ZAKUPÓW

Twój zakres obowiązków:
  • Realizacja zamówień na środki trwałe oraz nadzór nad obiegiem dokumentacji
  • Realizacja zamówień na materiały i usługi w oparciu o podpisane umowy ramowe zgodnie z bieżącymi potrzebami działów operacyjnych
  • Przygotowywanie i obsługa dokumentacji zakupowej, zarządzanie bazą umów ramowych z dostawcami
  • Administrowanie dokumentacją Działu Zakupów i Floty
  • Monitorowanie bieżącego otoczenia rynkowego w poszukiwaniu potencjalnych dostawców
  • Wysyłanie zapytań ofertowych, analizowanie i porównywanie ofert
  • Przygotowywanie i obsługa raportów Działu Zakupów
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu zakupów, logistyki, zarządzania lub ekonomii
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min.B1)
  • Doświadczenie w pracy z dostawcami i podwykonawcami lub logistyce
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i zainteresowanie obszarem zakupów
  • Dobra organizacja własnego czasu pracy
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat B
To oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym, lubiącym się zespole
  • Prace w biurze o wysokim standardzie w centrum Warszawy
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie merytoryczne przełożonych
  • Szansę na kształtowanie osobistych i zawodowych kompetencji oraz realizację własnych pomysłów
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe

Poznaj

W Polsce istniejemy od 1993 roku, siedziba firmy mieści się w Warszawie, zaś lokalizacja obsługiwanych przez nas obiektów, obejmuje teren całej Polski.

Bogate doświadczenie w prowadzeniu działalności usługowej w branżach technicznego utrzymania nieruchomości, utrzymania czystości, żywienia zbiorowego i cateringu oraz ochrony osób i mienia, stawia nas w czołówce przedsiębiorców na rynku polskim w tej gamie usług i daje powody do optymistycznego spoglądania w przyszłość.

Najważniejszą sprawą w świadczonych przez nas usługach jest szeroko rozumiana jakość. Szczególny nacisk kładziemy na nowoczesne metody pracy, stosując najnowsze rozwiązania techniczno-organizacyjne, oparte na standardach światowych z uwzględnieniem specyfiki polskiego rynku.