Najnowsze oferty pracy

  • Kupiec - Asystent Projektu

    Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o.   Czaplinek    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Twoje zadania. Składanie zamówień w systemie ERP i bieżąca kontrola realizacji zamówień do dostawców; Zapewnienie terminowości dostaw i kontrola ich zgodności z zapisami umownymi; Raportowanie poziomu zaawansowania realizacji dostaw; Proaktywna współpraca z innymi uczestnikami projektu...
Praca.pl Praca Mazowieckie Milanówek Asystent ds. Zakupów Milanówek
Asystent / Asystentka działu zakupów

MPM agd S.A.
Milanówek
asystent
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
179 dni temu

Ogłoszenie numer: 8723098, z dnia 2024-01-30

Firma MPM agd S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko

Miejsce pracy: Milanówek

Opis stanowiska

  • korespondencja z dostawcami
  • nadzór nad ewidencją i przepływem między działami wzorów produktów
  • udział w tworzeniu projektów opakowań
  • nadzór nad aktualnym statusem zamówień
  • wprowadzanie danych do systemu
  • współpraca z działem technicznym

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • odpowiedzialne wykonywanie powierzonych zadań
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

Oferujemy

  • pracę w świetnym zespole, w stabilnej firmie, będącej jednym z liderów rynku AGD
  • odpowiedzialne, samodzielne stanowisko
  • dopłatę do prywatnej opieki medycznej, kart multisport, możliwość wypoczynku w Hotelu należącym do grupy MPM AGD S.A.