Najnowsze oferty pracy

  • Asystent / Asystentka Działu Marketingu

    Selgros Cash&Carry   Poznań    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Do Twoich zadań będą należeć m.in.: obsługa administracyjna biura, nadzór nad wszelkimi sprawami organizacyjnymi Działu Marketingu, współpraca z działami Centrali i halami sprzedaży, współpraca z firmami zewnętrznymi, wykonywanie prac merytorycznych wspomagających pracę Działu.
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Asystent Marketingu Warszawa
Asystent / Asystentka działu Marketingu

Grupa Cygan autoryzowany dealer Toyoty
Warszawa
asystent
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
767 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • przygotowanie contentu i prowadzenie profili firmowych w mediach społecznościowych (FB, IG, IN)
  • obsługa stron internetowych (CMS)
  • obsługa profili GMB
  • pomoc w organizacji i obsługa wydarzeń firmowych (praca w niestandardowych godzinach)
  • nadzorowanie stanów magazynowych marketingu
  • dokumentacja fotograficzna wydarzeń firmowych
  • aktywny udział i koordynacja akcji charytatywnych
Wymagania:
  • obsługa programów graficznych
  • umiejętność robienia zdjęć i ich obróbka
  • lekkie pióro
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
  • umiejętność poruszania się w social mediach
Oferujemy:
  • miłą atmosferę
  • ciekawe zadania do wykonania
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy