Najnowsze oferty pracy

  • Asystent / Asystentka Działu Marketingu

    Selgros Cash&Carry   Poznań    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Do Twoich zadań będą należeć m.in.: obsługa administracyjna biura, nadzór nad wszelkimi sprawami organizacyjnymi Działu Marketingu, współpraca z działami Centrali i halami sprzedaży, współpraca z firmami zewnętrznymi, wykonywanie prac merytorycznych wspomagających pracę Działu.
Praca.pl Praca Mazowieckie Milanówek Asystent Marketingu Milanówek
Asystent / Asystentka Działu Marketingu

MPM agd S.A.
Milanówek
praca stacjonarna
2203 dni temu

Ogłoszenie numer: 2018127, z dnia 2018-07-16

Firma MPM agd S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko

Miejsce pracy: Milanówek

Opis stanowiska

  • Tworzenie treści na potrzeby sklepów internetowych (opisy produktów) oraz innych kanałów on-line
  • Monitoring i dbanie o wizerunek produktów i marki w sieci
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi w zakresie treści oraz pozycjonowania
  • Analiza środowiska on-line oraz sugerowanie nowych działań i rozwiązań

Wymagania

  • Lekkie pióro”, łatwość w tworzeniu tekstów o charakterze informacyjno-reklamowym
  • Kreatywne podejście do powierzonych zadań
  • Znajomość mechanizmów handlu internetowego i najnowszych trendów marketingowych on-line
  • Samodzielność, spryt i operatywność w działaniu, łatwość nawiązywania kontaktów, orientacja na osiągnięcie celu
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel, Power Point), programy graficzne będą dodatkowym atutem
  • Wykształcenie minimum średnie

Oferujemy

  • Pracę w świetnym zespole, w stabilnej firmie, będącej jednym z liderów rynku AGD
  • Odpowiedzialne, samodzielne stanowisko
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i podnoszenie kwalifikacji
  • Umowę o pracę