Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Śliwice
Asystent/ Asystentka dyrektora

DWG Sp. z o.o.
Śliwice
praca stacjonarna
4829 dni temu

Agencja Pracy Tymczasowej o nr certyfikatu 3920 poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Śliwice

Zadania:
  • Asystentura w codziennych zadaniach przełożonego
  • Dbałość o prawidłowy i sprawny obieg dokumentów
  • Wsparcie bieżących projektów realizowanych przez firmę
  • Przygotowywanie umów i pism
  • Sporządzanie zestawień i analiz

Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoka kultura osobista
  • Kreatywność
  • Obsługa komputera, znajomość pakietu Microsoft Office
  • Komunikatywność
  • Wysoka motywacja do pracy i determinacja w działaniu
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Dobre warunki zatrudnienia