Najnowsze oferty pracy

  • Kupiec - Asystent Projektu

    Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o.   Czaplinek    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Twoje zadania. Składanie zamówień w systemie ERP i bieżąca kontrola realizacji zamówień do dostawców; Zapewnienie terminowości dostaw i kontrola ich zgodności z zapisami umownymi; Raportowanie poziomu zaawansowania realizacji dostaw; Proaktywna współpraca z innymi uczestnikami projektu...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Asystent ds. Zakupów Warszawa
Asystent / Asystentka ds. Zakupów i Logistyki

Foton Technik sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2059 dni temu
Poszukiwany
Miejsce pracy: Warszawa
Kim jesteśmy?

Wiodącym graczem na rynku energetyki odnawialnej w Polsce, członkiem jednej z największych Grup Energetycznych w Europie, dostarczającym rozwiązania z zakresu elektrowni fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych firm.

Dlaczego warto?
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • brak nonsensów korporacyjnych, polityki i szybka ścieżka decyzyjna
  • innowacyjna branża
  • duża możliwość rozwoju w ramach organizacji
  • stabilność koncernu międzynarodowego
  • pełne wsparcie doświadczonego Managera
  • realizacja własnych pomysłów i duża samodzielność
  • prywatna opieka medyczna
  • wspaniały zespół i doskonała atmosfera
Aplikuj, jeśli:
  • Jesteś osobą skrupulatną, sumienną i dokładną
  • Wykazujesz się własną inicjatywą
  • Umiesz pracować w zespole i potrafisz radzić sobie z trudnymi zagadnieniami
  • Jesteś zmotywowana/y do zdobycia doświadczenia w Dziale Zakupów i Logistyki i/lub środowisku związanym z OZE
  • Dobrze znasz pakietu MS Office
  • Masz status studenta (mile widziane)
Twoje zadania:
  • Obsługa programu magazynowego w zakresie dokumentacji magazynowej i księgowej (PZ, WZ, MM, RW)
  • Weryfikacja jakościowa i kosztowa zamówień/zleceń realizowanych przez dostawców towarów/usług
  • Współpraca z operatorami logistycznymi
  • Współpraca z innymi działami w firmie (Techniczny, Realizacji, Finansowy)
  • Optymalizacja kosztów i procesów w zakresie wskazanym przez przełożonego
  • Wsparcie pozostałych pracowników Działu w codziennych obowiązkach