Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent / Asystentka ds. Przygotowania Produkcji

Acus M. Sobiech i P. Stefaniuk sp. jawna
Warszawa
praca stacjonarna
4748 dni temu

Marka Caterina istnieje na polskim rynku od 20 lat. Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży luksusowej, damskiej odzieży. Ekskluzywne kolekcje Caterina adresowane są do kobiet, które wybierają kreacje najwyższej jakości, podkreślające wysoki prestiż społeczny.

W związku z intensywnym rozwojem sekcji eksportu obecnie poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: APP/08/2011

Opis stanowiska:

Praca polega na wystawianiu zleceń do zewnętrznych zakładów szwalniczych, bieżącym kontaktowaniu się z nimi w zakresie koordynacji procesu produkcyjnego, nadzorowaniu dostępności materiałów koniecznych do produkcji i rozkroju tkanin i dodatków krojonych.

Wymagania:

Jeżeli posiadasz wykształcenie techniczne odzieżowe lub wyższe wzornicze, doświadczenie i/lub praktyki na stanowisku konstruktora odzieży, posiadasz praktyczną znajomość wykrojów krawieckich i/lub ukończyłaś szkołę/kurs z zakresu wykonania konstrukcji odzieży damskiej, potrafisz pracować pod presją czasu, masz zdolności szybkiego liczenia, potrafisz pracować w zespole czekamy na Twoją aplikację.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Caterina

Marka Caterina istnieje na polskim rynku ponad 30 lat. Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży luksusowej, damskiej odzieży. Ekskluzywne kolekcje Caterina adresowane są do kobiet, które wybierają kreacje najwyższej jakości, podkreślające wysoki prestiż społeczny. Co roku zespół projektantów oraz stylistów firmy przedstawia dwie autorskie kolekcje: wiosenno-letnią oraz jesienno-zimową.