Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent / Asystentka ds. Przygotowania Inwestycji

2MKP Energia Sp. z o.o.
Warszawa, Al. Stanów Zjednoczonych 72/U51
specjalista junior / mid / senior / praktykant/stażysta / asystent
pełny etat
umowa o pracę / o dzieło / zlecenie / o staż/praktykę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
3 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9216031, z dnia 2024-08-20

Firma powstała w 2000r. Od początku działalności zajmuje się wykonywaniem sieci, przyłączy oraz instalacji fotowoltaicznych, cały czas rozwijając się systematycznie i zwiększając ilość zatrudnionych osób oraz zakres działalności.

Biuro firmy mieści się w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 72 lok. U51

Firma projektowo-wykonawcza poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Al. Stanów Zjednoczonych 72/U51

Opis stanowiska

  • uczestniczenie w pozyskiwaniu umów cywilno-prawnych, decyzji lokalizacyjnych, decyzji na zajęcie pasa drogowego, uzgadniania tras sieci i przyłączy energetycznych,
  • uczestniczenie w procesie pozyskania prawa do terenu w postaci służebności przesyłu oraz w uzyskaniu decyzji pozwoleń na budowę lub zgłoszeń.
  • współpraca z biurem geodezyjnym przy wyborze najkorzystniejszego przebiegu trasy kablowej,

Wymagania

  • obsługa programu AutoCad, ZwCad,
  • wykształcenie techniczne lub wyższe z zakresu budownictwa, geodezji, telekomunikacji, energetyki lub pokrewne,
  • komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zdobycie doświadczenia w branży energetycznej,
  • poznanie przebiegu procesu administracyjnego (decyzje, pozwolenia na budowę, itp)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Firma powstała w 2015r. Od początku działalności zajmuje się wykonywaniem sieci, przyłączy oraz instalacji fotowoltaicznych cały czas rozwijając się systematycznie i zwiększając ilość zatrudnionych osób oraz zakres działalności. Biuro firmy mieści się w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 72 lok. U51