Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Łomianki
ASYSTENT / ASYSTENTKA ds. EXPORTU

WITTCHEN Sp. z o.o.
Łomianki
praca stacjonarna
5030 dni temu

Ogłoszenie numer: 126833, z dnia 2010-12-21

Do Centrali w Łomiankach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łomianki

Opis stanowiska

- realizacja zamówień exportowych, - przygotowanie dokumentów do odprawy exportowej i współpraca z komórką celną, - współpraca z pracownikami spółek na wschodzie (Rosja, Ukraina, Białoruś), - sporządzanie zestawień, analiz i raportów dotyczących działalności działu exportu i spółek na wschodzie, - dbanie o sprawny przepływ informacji pomiędzy spółkami na wschodzie a centralą firmy, - realizacja bieżących zadań zleconych przez przełożonego, - nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem działu exportu.

Wymagania

- wykształcenie wyższe , - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego w mowie i w piśmie, - bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, - wysokie umiejętności komunikacyjne, - wysoki poziom kultury osobistej, - lojalność i dyskrecja, - samodzielność, rzetelność i zaangażowanie w pracy.

Oferujemy

- pełną wyzwań pracę, - możliwość rozwoju zawodowego, - możliwość realizacji w dynamicznie rozwijającej się firmie.