Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Zabrze
Asystent/Asystentka Członka Zarządu (umowa na zastępstwo)

DB Cargo Polska S.A.
Zabrze
praca stacjonarna
1337 dni temu

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.
DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Zabrzu w obszarze Produkcji.

Opis stanowiska

  • Tłumaczenia ustne (język angielski)
  • Tłumaczenia pisemne dokumentacji (język angielski)
  • Przygotowywanie prezentacji oraz opracowywanie materiałów na posiedzenia dla Zarządu oraz inne spotkania Członka Zarządu
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura Członka Zarządu
  • Organizowanie spotkań biznesowych, konferencji, podróży służbowych i wyjazdów firmowych
  • Organizowanie i koordynowanie kalendarza spotkań Członka Zarządu
  • Zapewnienie właściwego obiegu dokumentów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zasad prowadzenia i przygotowywania korespondencji
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do podejmowania dodatkowych zadań/funkcji w zakresie biznesu
  • Lojalność i dyskrecja
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie
  • Komunikatywność i asertywność
  • Otwartość oraz orientacja na klienta
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dofinansowanie do studiów
  • Kursy Językowe
  • Pakiet Sportowy OKsystem
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą
  • Zapomogi na Święta Wielkanocne i Boże Narodzenie