Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Asystent/ Asystentka biura

Labo Print
Poznań
praca stacjonarna
5008 dni temu

LABO PRINT to wielkoformatowa drukarnia cyfrowa, ale przede wszystkim grono doświadczonych ekspertów, którzy dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii oraz doskonałej orientacji w zakresie każdej formy druku z powodzeniem realizują małe jak i duże zlecenia, oferując przy tym satysfakcję i gwarancję najwyższej jakości swoim dotychczasowym jak i nowym Klientom z kraju i zagranicy.

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie zapewnienie prawidłowej obsługi administracyjnej firmy.

Wymagania:
  • dobra znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego
  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość obsługi sprzętu biurowego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność,
  • komunikatywność.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w młodym zespole,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.