Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Asystent/Asystentka biura prawnego

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Poznań
praca stacjonarna
6305 dni temu

Ogłoszenie numer: 31703, z dnia 2007-07-17

Naszym Klientem jest centrala międzynarodowej sieci handlowej.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: ABP/0306/07

Opis stanowiska

- Prowadzenie sekretariatu; - Realizowanie umów, na podstawie opracowanych wcześniej wzorców; - Redagowanie pism do urzędów, sądów, kontrahentów; - Kontrolowanie korespondencji z sądami; - Kontakt z kancelarią notarialną.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (kierunek: prawo lub administracja); - Dobra znajomość języka francuskiego lub angielskiego; - Bardzo dobra znajomość środowiska Windows; - Samodzielność; - Umiejętność organizowania czasu pracy; - Komunikatywność; - Solidność i dokładność.

Oferujemy

- Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.; - Miłą atmosferę pracy; - Możliwość zdobycia nowych doświadczeń.