Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Specjalista ds. Badań Klinicznych Poznań
Asystent/Asystentka Badań Klinicznych - Clinical Trial Assistant (CTA)

Brillance Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
3697 dni temu

Ogłoszenie numer: 455715, z dnia 2014-06-02

Brillance Sp. z o.o. to niezależna i prywatna firma CRO od dziesięciu lat prowadząca badania kliniczne na terenie Polski, Czech i Słowacji. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • koordynowanie obiegu korespondencji i przesyłek
  • gromadzenie i segregowanie dokumentów składanych do Komisji Bioetycznych i Ministerstwa Zdrowia
  • obsługa i rozliczanie delegacji pracowników działu (rezerwacja biletów/noclegów)
  • współpraca z Monitorami Badań Klinicznych
  • organizacja spotkań wewnętrznych, spotkań Badaczy, szkoleń
  • przygotowywanie dokumentów dla Badaczy
  • wsparcie administracyjne
  • nadzór nad procesem płatności dla zespołów badawczych i ośrodków
  • zamawianie badanych produktów leczniczych

Wymagania

  • doświadczenia na stanowisku Asystenta/Asystentki Badań Klinicznych będzie dodatkowym atutem, aczkolwiek nie jest wymogiem
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: medycyna, farmacja, analityka medyczna, nauki pokrewne)
  • znajomość zasad ICH GCP będzie dodatkowym atutem
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • efektywne zarządzanie czasem i zdolności organizacyjne
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • rozwój kariery zawodowej
  • wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji kandydata