Zobacz więcej ofert pracy

Asystent Architekta

GPVT Pracownia Architektoniczna
Poznań
praca stacjonarna
rekrutacja online
1554 dni temu

Ogłoszenie numer: 3348136, z dnia 2020-05-14

Pracownia zajmuje się głównie projektami obiektów kubaturowych użyteczności publicznej np: Szkoły, uniwersytety, szpitale, budynki dworców kolejowych, hale widowiskowe, obiekty sportowe i rekreacyjne, budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne itp.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: 3/2020

Opis stanowiska

  • opracowywanie projektów obiektów użyteczności publicznej w branży architektonicznej,
  • inwentaryzacje,
  • sporządzanie detali
  • spotkania robocze z Inwestorem

Wymagania

  • absolwent lub student V roku na Wydziale Architektura i Urbanistyka
  • znajomość oprogramowania CAD
  • prawo jazdy kat. B
  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • perspektywiczne stanowisko pracy oraz możliwość rozwoju
  • zdobywanie doświadczenia przy dużych realizacjach obiektów publicznych,
  • miłą atmosferę i pracę w charyzmatycznym zespole pod okiem profesjonalistów
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia