Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
asystent architekta

Juma spółka jawna
Warszawa
praca stacjonarna
6416 dni temu

Ogłoszenie numer: 26728, z dnia 2007-02-23

firma zajmuje się administrowaniem własnych nieruchomości, inwestycjami budowlano - remontowymi w całej Polsce, projektowaniem wnętrz, projektowaniem budynków

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Asystent projektanta – technik architekt/architekt. Osoba do pomocy przy sporządzaniu dokumentacji projektowych, inwentaryzacji i opracowań graficznych

Wymagania

Dobra znajomość programu AutoCAD / Architectural Desktop lub Revit, umiejętność tworzenia modeli 3D i renderingów, min. 6 mies. doświadczenie w pracowni projektowej na podobnym stanowisku. Mile widziana obsługa programu graficznego Corel oraz posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy: pracę 5 dni w tygodniu - pełen etat, komfortowe warunki, pakiet socjalny. Możliwość praktyki projektowej w celu uzyskania uprawnień budowlanych