Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystenkta W Dziale Wyjazdow Edukacyjnych

Prowork
Warszawa
praca stacjonarna
6642 dni temu

Ogłoszenie numer: 19952, z dnia 2006-05-10

Prowork

Jesteśmy firmą zajmującą się wyjazdami edukacyjnymi jako Au Pair a także rekrutujemy pracowników do pracy w Wielkiej Brytanii.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

: Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowywanie i weryfikacje dokumentów rekrutacyjnych, tłumaczenia dokumentów (j. angielski), przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych w j. angielskim, ogólne prace biurowe , w tym: odbieranie telefonów, prowadzenie korespondencji, skanowanie, kopiowanie dokumentów.

Wymagania

Niezbedna biegła znajomość angielskiego (miniumum poziom CAE, umiejętność sprawnej pracy na komputerze i korzystania z zasobów internetu, b. dobra organizacja pracy, dokładność. Ze względu na profil firmy preferowana jest młoda osoba z doświadczeniem za granicą w pracy jako Au Pair. Chętnie zatrudnimy osobę studiującą zaocznie.

Oferujemy

Okres zatrudnienia: praca od zaraz w pełnym wymiarze godzin, 5 dni w tygodniu. Rozpoczęcie pracy: od zaraz