Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Otwock
Asystenka Sprzedaży

Walki Ekopak
Otwock
praca stacjonarna
5622 dni temu

Ogłoszenie numer: 66246, z dnia 2009-05-28

Firma Walki Ekopak zatrudni pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Otwock

Opis stanowiska

  • monitorowanie rynku, trendów i konkurencji
  • rozpoznawanie potrzeb klientów oraz przygotowywanie dla nich optymalnych ofert handlowych
  • koordynacja rezalizacji zamówień (terminy płatności, asortyment, reklamacje)
  • zarządzanie bazą danych kilentów

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość Microsoft Word, Excel, Power Point
  • angielski płynnie, dobra znajomość niemieckiego mile widziana
  • sumienność i rzetelność
  • zanjomość branży opakowaniowej będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie średnie

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • atrakcyjne wynagrodzenie