Najnowsze oferty pracy

  • Junior Developer C# / .NET

    AUCOTEC Polska   Jelenia Góra    praca zdalna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Do jednego z naszych zespołów Scrum poszukujemy programisty/programistki, którego/której obowiązkami będą: Rozwój kompleksowej aplikacji desktopowej (produkt Engineering Base) oraz implementacja narzędzi zgodnie z wymaganiami klienta; Dyskusje z Solution Experts oraz Quality Management;...
Zobacz więcej ofert pracy

ASP.NET Developer

IT KONTRAKT SP. Z O.O.
Wrocław
praca stacjonarna
3364 dni temu

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osobyna stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: ID/AD/WRO/07/P
data dodania ogłoszenia: 2015-08-03
nr w rejestrze agencji zatrudnienia: 8448

OBOWIĄZKI
  • Programowanie zaawansowanych rozwiązań IT zgodnie z bieżącymi potrzebami biznesowymi
  • Udział w projekcie mającym ma celu przepisanie systemu
  • Dostarczanie nowych funkcji do aplikacji WebPP

WYMAGANIA
  • Doświadczenie w programowaniu w technologii  ASP.NET, C#,
  • Znajomość zagadnień ASP, MVC, javascript, integration capabilities (DataWarehouse, COBOL), MS SQL, nhibernate, SCRUM,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • Język angielski na poziomie średnio-zaawansowanym
  • Mile widziana znajomość Kendo UI

OFERUJEMY
  • Udział w projekcie polegającym na rozwijaniu oprogramowania
  • Odpowiedzialność za tworzenie rozbudowanych systemów i aplikacji
  • Indywidualnie dobierane szkolenia techniczne
  • Przyjazną atmosferę pracy i szeroką ofertę integracyjną
  • Kartę sportową, prywatną opiekę medyczną i pakiet ubezpieczeń społecznych