Najnowsze oferty pracy

  • Personalized Internet Ads Assessor - Polish

    TELUS International AI Inc.   Warszawa    praca zdalna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę / zlecenie  część etatu  rekrutacja online
    4 dni
    Why US We are looking for dynamic people who have strong communication skills and use the Internet daily. This is a freelance, independent contractor position. You will have the flexibility and freedom to work from your own home, working your own hours. Job description In this job you will be...
Zobacz więcej ofert pracy

Asesor Assessment Centre

EMPLOYEES Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3133 dni temu

Firma Employees oferuje swoim Klientom rozwiązania, które wspierają pozyskiwanie, selekcję i rozwój pracowników w organizacjach. Na swoim koncie mamy wiele sukcesów z zakresu rekrutacji i selekcji, outsourcingu funkcji personalnej oraz pracy tymczasowej.

Do naszego zespołu, poszukujemy osób zainteresowanych współpracą przy projektach, w charakterze:

Zakres zadań:
  • udział w sesjach AC/DC.
Wymagamy:
  • doświadczenia w realizacji sesji AC/DC – warunek konieczny,
  • wyższego wykształcenia z zakresu psychologii, socjologii lub zarządzania personelem,
  • umiejętności współpracy w grupie,
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie godzinowe lub projektowe,
  • możliwość współpracy przy projektach organizowanych na potrzeby dużych, międzynarodowych organizacji,
  • pracę w młodym zespole.