Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
Area Sales Manager

NTTCable Polska Sp. z o.o.
podlaskie
praca stacjonarna
4788 dni temu

Ogłoszenie numer: 153407, z dnia 2011-06-06

NTTCable Polska sp. z o.o. jest polską filią niemieckiej firmy NTTCable GmbH, należącej do grona największych resellerów usług telekomunikacyjnych w Niemczech.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce poszukujemy obecnie pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

  • konsekwentną realizację polityki firmy w zakresie sprzedaży usług telekomunikacyjnych,
  • samodzielną realizację zadań związanych z budowaniem bazy nowych klientów i ich aktywnym pozyskiwaniem,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • przygotowywanie ofert,
  • przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji
  • stałe monitorowanie rynku oraz pozyskiwanie informacji o potencjalnych klientach i ich potrzebach w zakresie oferowanych usług.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji i zawieraniu umów handlowych
  • profesjonalizm w działaniach związanych z procesem sprzedaży i obsługi klienta
  • orientacja na sukces
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego lub/i j. angielskiego
  • umiejętność obsługi komputera (Windows, MS Office, Internet)
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód

Oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie
  • stabilność zatrudnienia
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole