Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Area Sales Manager

Team Connect Systems Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
4895 dni temu

Ogłoszenie numer: 143161, z dnia 2011-03-22

Team Connect jest nowoczesną, prężnie rozwijająca się spółką działającą na dynamicznie zmieniającym się rynku usług. Wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom naszych Klientów, oferujemy szereg usług w ramach strategicznego doradztwa IT. Pomagamy i doradzamy we wszelkich działaniach związanych z szeroko pojętymi procesami informacyjnymi. Do każdego projektu staramy się dobrać unikalne propozycje i rozwiązania.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: TC/ASM

Opis stanowiska

Aktywna sprzedaż usług outsourcingu kadry z obszaru IT
Pozyskiwanie nowych i obsługa dotychczasowych Klientów
Realizacja planów i targetów sprzedaży
Negocjowanie warunków współpracy
Budowanie bliskich i profesjonalnych relacji z Klientami
Współpraca z działem rekrutacji i administracji w procesie sprzedaży i realizacji projektów
Analiza rynku IT oraz wdrażanie nowych usług

Wymagania

Min. 1rok doswiadczenia (preferowana branża outsourcing kadry lub doradztwo personalne)

Wykształcenie wyższe techniczne,ekonomiczne lub z zakresu zarządzania
Doświadczenie w sprzedaży usług B2B, najchętniejw firmie działającej w sektorze outsourcingu funkcji personalnych,doradztwa personalnego

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Samodzielność
Determinacja przy realizacji wytyczonych celów
Bardzo dobre umiejętności w zakresie komunikacji
Wysoka kultura osobista
Znajomość technik sprzedaży oraz umiejętność negocjacjihandlowych
Wysoka świadomość biznesowa, orientacja na Klienta
Inicjatywa w poszukiwaniu okazji rozwoju biznesu
Silna orientacja na rezultat, konsekwencja w dążeniu do celu

Oferujemy

Współpracę z liderami rynku IT
Możliwość tworzenia własnego działu sprzedaży
Możliwości dynamicznego rozwoju oraz współpracęw młodym zespole
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
Niezbędne narzędzia pracy
Ciekawe formy zatrudnienia do wyboru (np. umowao pracę lub kontrakt po upływie okresu próbnego )
Szkolenia podnoszące kwalifikacje
Bezpłatną opiekę medyczną w prywatnychprzychodniach
Karty benefit