Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Area Sales Manager - konstrukcje stalowe

Magdalena Pawłaszek Fair Recruitment
Warszawa
praca stacjonarna
4890 dni temu

Fair Recruitment to niezależna agencja rekrutacyjna świadcząca usługi z zakresu doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz headhuntingu. Posiadamy doświadczenie w rekrutacji, selekcji, relokacji na międzynarodowych rynkach pracy oraz w Polsce. Głównym obszarem naszej działalności są projekty rekrutacyjne na stanowiska inżynierskie i kierownicze oraz kompleksowe usługi rekrutacyjne dla przemysłu.

Warszawa
Numer referencyjny: ASM/KS/2903
Opis stanowiska:

Opis pracodawcy:

Naszym Klientem jest wiodący na rynku polskim producent i dostawca komponentów i konstrukcji stalowych.

Liczba wakatów: 2

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Miejsce pracy: Katowice lub Warszawa

Rola:

  • Reprezentowanie interesów Firmy na określonym obszarze Polski, a w szczególności prowadzenie działań zmierzajacych do wzrostu sprzedaży produktów i rozwiązań konstrukcyjnych, oferowanych przez Firmę
  • Zasadniczym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku, będzie sprzedaż konstrukcji stalowych oraz ozwiązań konstrukcyjnych, opartych o konstrukcję stalową, uwzględniających specyfikę inwestycji realizowanych w takich sektorach przemysłu jak:
    • energetyka
    • budownictwo przemysłowe
    • budownictwo usługowe i komercyjne
    • przemysł ciężki i wydobywczy

Zakres obowiązków:

  • Wyszukiwanie nowych projektów, inwestycji, obiektów budowalnych, do których firma, jako producent konstrukcji i komponentów stalowych, może dostarczyć swe komponenty budowlane (konstrukcje ramowe, ścienne, dachowe oraz akcesoria)
  • Nawiązywanie i utrzymywanie efektywnych kontaktów handlowych z inwestoram i z potencjalnymi klientami
  • Nawiązywanie kontaktów z generalnymi wykonawcami, projektantami / architektami inwestycji budowlanych
  • Formułowanie ofert handlowych i tworzenie kosztorysów
  • Udział w negocjacjach handlowych
  • Realizacja założonych celów budżetowych
  • Analiza konkurencji i bieżącej sytuacji rynkowej
  • Raportowanie bieżącej dzialności oraz wyników sprzedaży
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane o profilu budowlanym (inż. budownictwa), ewentulanie mechanicznym,
  • Niezbędne doświadczenie z zakresu realizacji inwestycji budowlanych, wykonawstwa projektów
  • Umiejętność dokonywania kalkulacji i kosztorysów (obudowy, ściany, dachy)
  • Bardzo dobra znajomośc pakietu MS Office (Excel)
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów w sektorze budowlanym
  • Preferowane doświadczenie w sprzedaży niestandardowych konstrukcji stalowych dla przemysłu
  • Wysokie zdolności negocjacyjne,
  • Zorientowanie na klienta
  • Dobra organizacji pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Wysoka samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie i dyspozycyjność, umiejętność skutecznego komunikowania się i analitycznego myślenia
  • Preferowana znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • Zatrudnienie stałe w dowolnej formie: umowa o pracę, kontrakt managerski lub jako podwykonawca.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia uzależniona od wyników sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883
z późn. zm.)" Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.