Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
Area Sales Manager - Export

IPK sp. z o.o.
opolskie, okolice Wrocławia
praca stacjonarna
4546 dni temu
IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

IPK Sp. z o. o. działa na rynku doradztwa personalnego od 1991 roku. Obecnie dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży materiałów ogniotrwałych, w związku z rozwojem spółki, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: ASM-AS/03/12/praca

Miejsce pracy: okolice Wrocławia

Opis stanowiska:
  • współtworzenie oraz realizacja planów sprzedażowych na podległych rynkach;
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie długofalowych relacji z klientami;
  • opracowywanie oraz wdrażanie polityki cenowej i marketingowej dla podległych rynków;
  • badanie rynku i konkurencji, analiza cen;
  • przygotowywanie analiz i sporządzanie raportów
  • spotkania z klientami oraz uczestnictwo w targach w kraju i za granicą.

Od kandydatów wymagamy:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana Inżynieria Materiałowa – ceramika, metalurgia, odlewnictwo, metale nieżelazne lub pokrewne) lub ekonomiczne;
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z rozwijaniem eksportu w firmie z branży technicznej;
  • doświadczenie w branży materiałów ogniotrwałych, metalurgicznej lub w przemyśle energetycznym, elektrociepłowniczym, ceramicznym, cementowo-wapienniczym będzie dodatkowym atutem;
  • dyspozycyjność oraz gotowość do regularnych wyjazdów za granicę;
  • samodzielność, zorientowanie na cel;
  • doświadczenie w negocjacjach, asertywność;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem).

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.).”