Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Wiązowna
Area Sales Manager/export

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Wiązowna, Wiązowna K. Warszawy
praca stacjonarna
6694 dni temu

Ogłoszenie numer: 19430, z dnia 2006-04-18

Jako agencja pośrednictwa pracy, prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta - firmy produkcyjno-handlowej mieszczącej się w Wiązownej k. Warszawy.

Miejsce pracy: Wiązowna, Wiązowna K. Warszawy

Nr Ref.: M./EX.

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjno-handlowej mającej swą siedzibę w Wiązownej k. Warszawy, szukamy kandydatów na stan. Area Sales Manager/Export. Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: - pozyskiwanie klientów i zamówień na terenie przydzielonego regionu; - sporządzanie ofert, negocjowanie umów, wypełnianie dokumentacji technicznej związanej z zamówieniami; - analiza rynku konkurencji i klientów na podległym regionie; - utrzymywanie kontaktów z klientami. Jest to zasadniczo praca stacjonarna, w Wiązownej k. Warszawy ( przy Trakcie Lubelskim), czasami jednak mogą mieć miejsce wyjazdy na targi zagraniczne.

Wymagania

- konieczna bdb. znajomość j. angielskiego lub niemieckiego; - konieczne doświadczenie w sprzedaży, najlepiej exportowej; - umiejętności negocjacyjne; - upór w dążeniu do celu.

Oferujemy

Pracodawca oferuje zatrudnienie na umowę o pracę, solidną część stałą wynagrodzenia i prowizję.