Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Area Sales Manager/export

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6710 dni temu

Ogłoszenie numer: 18459, z dnia 2006-03-03

Jako agencja pośrednictwa pracy, prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta - producenta opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: M./EX.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: - pozyskiwanie klientów i zamówień na terenie przydzielonego regionu zagranicznego; - utrzymywanie stałych kontaktów z klientami; - sporządzanie ofert, negocjowanie umów, wypełnianie dokumentacji związanej z zamówieniami; - analiza rynku konkurencji; - udział w targach na terenie przydzielonego regionu; - odpowiedzialność za realizację planu marketingowego i sprzedażowego. Pracodawca ma swoją siedzibę w miejscowości mieszczącej się przy trasie na Lublin - dwadzieścia kilka km od centrum Warszawy.

Wymagania

- konieczna bdb. znajomość j. niemieckiego lub bdb. znajomość j. angielskiego; - doświadczenie w dziale sprzedaży, najchętniej exportowej; - mile widziana znajomość rynku kosmetycznego; - prawo jazdy kategorii B - zorientowanie na cele, samodzielność w działaniu.

Oferujemy

Wysokość wynagrodzenia do negocjacji z Pracodawcą.