Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
AREA SALES ENGINEER (B2B)

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
dolnośląskie, CAŁA POLSKA
praca stacjonarna
6135 dni temu

Ogłoszenie numer: 38364, z dnia 2008-01-01

Naszym klientem jest Firma międzynarodowa - renomowany dostawca maszyn pakujących. Dzięki wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych Firma oferuje unikalne rozwiązania, czemu zawdzięcza wysoką pozycję na rynku europejskim. W związku z planowanym rozwojem sprzedaży w Polsce firma poszukuje:

Miejsce pracy: dolnośląskie, CAŁA POLSKA

Nr Ref.: MER/1012/07P

Opis stanowiska

- Pozyskiwanie klientów biznesowych (zakłady produkcyjne) i utrzymywanie odpowiedniego poziomu sprzedaży na podległym regionie (Polska) - Identyfikacja potrzeb klientów, doradztwo techniczne i uczestniczenie we wdrażaniu nowych technologii u klientów, - Negocjacja warunków sprzedaży - Nadzór nad uruchomieniem maszyn; - Obsługa posprzedażna (utrzymywanie właściwych relacji); - Analiza rynku, Raportowanie wyników do centrali firmy.

Wymagania

- Minimum 2 letnie poparte sukcesami doświadczenie handlowe w sprzedaży dóbr inwestycyjnych w branży B2B; - Dobre przygotowanie techniczne (wykształcenie techniczne, preferowane budowa maszyn); - Wiedza w zakresie technik pakowania będzie dodatkowym atutem; - Znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem; - Prawo jazdy kat B, - rozwinięte umiejętności analityczne, zmysł techniczny; - wysoki poziom umiejętności organizowania własnej pracy; - samodzielność i przedsiębiorczość; - zdolności interpersonalne, komunikatywność i umiejętność negocjacji oraz nawiązywania kontaktów, ; - obsługa komputera; - dyspozycyjność do odbywania częstych podróży służbowych.

Oferujemy

- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz wysokich standardach pracy; - szkolenia przygotowujące do realizacji powierzonych zadań; - stabilne warunki zatrudnienia i umowę o pracę; - auto; - telefon służbowy; - laptop z dostępem do internetu - motywujący system wynagrodzeń (wysoka podstawa + atrakcyjne prowizje) - w perspektywie rozwój uprawnień.