Firma „HYDRO – OIL” Sp. z o.o. oferuje szeroki zakres usług w zakresie hydrauliki siłowej. Naszą działalność opieramy na wiedzy i doświadczeniu zdobytym podczas wieloletniej pracy w branży. Posiadamy rozbudowane zaplecze techniczne, które pozwala nam realizować zarówno obsługę  mobilnego serwisu oraz produkcji w zakładzie produkcyjnym.

Archiwalne oferty pracy

  • Technik / Serwisant - Zakuwanie przewodów hydraulicznych

    HYDRO-OIL SP. Z O.O.   pomorskie    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   3 500 - 8 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    236 dni
    Zakres obowiązków: zakuwanie przewodów hydraulicznych z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi; usługa wykonywana u klienta; pilnowanie stanów magazynowych; wystawianie dokumentów potwierdzających wykonanie prac serwisowych utrzymanie czystości miejsca pracy;
  • Pracownik produkcyjny / Obsługa klienta

    PHU HYDRO-OIL   Gdańsk    praca stacjonarna
    umowa o pracę  pełny etat   3 500 - 5 500 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    258 dni
    Zakres obowiązków: zakuwanie przewodów hydraulicznych z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi; obsługa klienta; pilnowanie stanów magazynowych; zamawianie podzespołów do produkcji wystawianie dokumentów sprzedażowych utrzymanie czystości miejsca pracy;

PHU HYDRO-OIL

Uczniowska 52

80-530 Gdańsk