Odlewnia jest firmą o długoletniej tradycji rodzinnej, gdzie zdobyta w praktyce wiedza i doświadczenie przekazywane są z pokolenia na pokolenie

Archiwalne oferty pracy

  • Magazynier / Kierowca

    Kawmet sp. z o.o.   Zadąbrowie    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    332 dni
    Opis stanowiska: konfekcjonowanie i przygotowanie towaru do montażu wyrobów gotowych, załadunek i rozładunek towarów, kontrolowanie stanów magazynowych oraz utrzymywanie porządku w magazynie, odbiór towarów od dostawców/transport towarów do klientów, dbanie o stan techniczny i wizualny samochodu.
  • Konstruktor - Technolog w Odlewni

    specjalista (mid)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    332 dni
    Zakres obowiązków: Wykonywanie modeli 3D części oraz złożeń na potrzeby realizowanych projektów; Sporządzanie dokumentacji technicznej; Projektowanie odlewów i oprzyrządowania odlewniczego; Projektowanie technologii wykonania odlewów żeliwnych zgodnie z wymaganiami kontrahentów;...