Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o. - świadczą profesjonalne usługi w zakresie gospodarki wodno – ściekowej na obszarze 189 km2 w Dąbrowie Górniczej największej gminie województwa śląskiego. Każdego dnia troszczymy się, aby woda dostarczana była w sposób nieprzerwany, a jej jakość i walory smakowe spełniały oczekiwania około 114 tys. mieszkańców gminy.

Archiwalne oferty pracy

  • Inżynier Elektryk - Mistrz Utrzymania Ruchu

    Dąbrowskie Wodociągi sp. z o.o.   Dąbrowa Górnicza    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    327 dni
    Opis stanowiska: Nadzór nad eksploatacją oraz prowadzenie eksploatacji zainstalowanych na obiektach przedsiębiorstwa: urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych średniego i niskiego napięcia, w tym realizacja pomiarów ochrony przeciwporażeniowej i odgromowej instalacji niskiego...
  • Elektryk – koordynator w dziale utrzymania ruchu

    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    361 dni
    Zakres obowiązków: Nadzór nad eksploatacją oraz prowadzenie eksploatacji zainstalowanych na obiektach przedsiębiorstwa: urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych średniego i niskiego napięcia, w tym realizacja pomiarów ochrony przeciwporażeniowej i odgromowej instalacji niskiego...