Archiwalne oferty pracy

  • Elektromonter / Serwisant

    BUDINTECH Sp. z o.o.   Balice    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    898 dni
    Siedziba firmy: Kraków - Balice Obowiązki /w zależności od specjalizacji, doświadczenia i indywidualnych predyspozycji/ Montaż instalacji elektrycznych i teletechnicznych w zależności od specjalizacji; Podłączanie urządzeń elektrycznych i teletechnicznych; Wykonywanie sieci...
  • Inżynier Budowy / Inżynier serwisu

    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat   5 500 - 7 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    898 dni
    Zakres obowiązków: Serwisowanie i konserwacja instalacji elektrycznych oraz systemów alarmowych (SSWIN, KD, TSN, LAN, AV), Podłączanie i programowanie sterowników, central oraz stacji operatorskich, Instalacja systemów SSWiN, KD, TSN, LAN, AV wraz z konfiguracją i uruchomieniem;...

BUDINTECH Sp. z o.o.

Krakowska 17

32-083 Balice