ConnThink to wysoko wykwalifikowana firma elektroinstalacyjna, którą tworzy grupa ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Łączymy potrzeby naszych klientów z najlepszymi dostępnymi rozwiązaniami technicznymi. Zapewniamy profesjonalizm i kreatywne podejście niezbędne dla wypracowania nowoczesnych zindywidualizowanych rozwiązań dopasowanych do oczekiwań współczesnych firm. Wykonujemy prace dla potrzeb budownictwa mieszkaniowego, obiektów magazynowych, przemysłowych, biurowych, handlowych a także centrów logistycznych i obiektów użyteczności publicznej.

Archiwalne oferty pracy

  • Kosztorysant instalacji elektrycznych i teletechnicznych

    CONNTHINK   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    785 dni
    Twój zakres obowiązków: analizowanie dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych oraz SIWZ; przedmiarowanie robót na podstawie otrzymanych projektów instalacji elektrycznych; przygotowywanie kosztorysów instalacji elektrycznych i teletechnicznych; poszukiwanie rozwiązań zastępczych;...
  • Elektromonter

    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    792 dni
    Twój zakres obowiązków: Układanie instalacji elektrycznych i niskoprądowych (teletechnicznych) Uruchomienia i pomiary instalacji; Montaż kabli i urządzeń teletechnicznych (IT, CCTV, SAP, SSWiN) Montaż tras kablowych - korytka kablowe, drabinki, rury elektroinstalacyjne;

CONNTHINK

Wosia Budzysza 7

80-612 Gdańsk