Kreski to polska firma o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej, lider w swojej branży w Europie. Zajmujemy się sprzedażą, serwisem oraz obsługą sprzętu i oprogramowania do automatycznej identyfikacji (branża nowoczesnych technologii).

Funkcjonujemy aktywnie w branży już od 2004 roku. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów (w tym dużych, międzynarodowych korporacji), jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów oraz usług.

Archiwalne oferty pracy

  • Inżynier nowych technologii

    Kreski Spółka Jawna Piotr Gałecki Łukasz Gałecki   Warszawa, Bemowo    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    471 dni
    Zakres obowiązków: optymalny dobór, konfiguracja oraz instalacja urządzeń do automatycznej identyfikacji danych, wymiarowania i innych; prowadzenie projektów, tworzenie harmonogramów realizacji; nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, dostawcami i podwykonawcami;...
Aktualne oferty pracy

2