Firma SUMI jest wiodącym producentem sprzętu medycznego jednorazowego użytku w Polsce. Ponad 30 lat doświadczenia sprawia, że oferowany sprzęt spełnia najwyższe wymagania jakościowe i jest z powodzeniem stosowany w oddziałach anestezjologii, w blokach operacyjnych oraz w ratownictwie medycznym.

Archiwalne oferty pracy

  • Technolog tworzyw sztucznych w branży medycznej

    Sumi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.   Sulejówek    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    317 dni
    Opis stanowiska Nadzór technologiczny nad gniazdami wtryskarek, wytłaczarek oraz stanowiskami montażu; Monitorowanie procesu wtrysku i wytłaczania, dbanie o jakość produkcji; Rozwijanie kompetencji załogi produkcyjnej, tworzenie i wdrażanie instrukcji i standardów; Współpraca z zespołem...
  • Operator wtryskarki

    Sumi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.   Sulejówek, ul. Drobiarska 35    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    380 dni
    Obowiązki operatora: Uzbrajania oraz rozbrajanie maszyny; Ustawienie parametrów pracy maszyny i doprowadzenie do produkcji zgodnych wyrobów; Kontrolowanie wyrobów podczas produkcji oraz korygowanie parametrów wytłaczarki; Prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji produkcyjnej; Dbanie o...
  • Operator wytłaczarki

    380 dni
    Obowiązki operatora: Uzbrojenie i rozbrojenie maszyny; Ustawienie parametrów pracy maszyny i doprowadzenie do produkcji zgodnych wyrobów; Kontrolowanie wyrobów podczas produkcji oraz korygowanie parametrów wytłaczarki; Prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji produkcyjnej; Dbanie o porządek...
  • Specjalista ds. sprzedaży eksportowej

    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    848 dni
    Zadania na stanowisku: wsparcie sprzedaży produktów firmy, bieżąca obsługa klientów, nadzór nad realizacją zamówień, pozyskiwanie nowych kontrahentów.

Sumi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

ul. Drobiarska 35

05-070 Sulejówek