InfoConsulting tworzy zespół blisko 200 wysokiej klasy ekspertów konsultantów, analityków, architektów i programistów. Firma posiada biura w Polsce, Czechach, na Słowacji, na Węgrzech, a obecnie uruchamia także biuro w Finlandii, które będzie obsługiwało kraje nordyckie.
Pomagamy w usprawnieniu organizacji. Uczestniczyliśmy w ponad 300 projektach firm z różnych branż i sektorów. Doradzamy w wyborze systemu informatycznego, na bazie wnikliwej, wieloaspektowej analizy procesów biznesowych.
Oferujemy kompleksową usługę: od doradztwa, poprzez wdrożenie systemów IT po opiekę serwisową.
Podejmując współpracę z InfoConsulting otrzymujecie Państwo usługi najwyższej klasy ekspertów w zakresie konsultingu i wdrażania nowatorskich rozwiązań informatycznych. Oferowane przez nas systemy gwarantują wysoką jakość i bezpieczeństwo. Stale poszukujemy nowych rozwiązań, staramy się poszerzać naszą ofertę zgodnie z rosnącymi wymaganiami Klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu, dobrej znajomości technologii informatycznych oraz wiedzy o potrzebach współczesnych przedsiębiorstw wszelkie powierzone nam analizy, projekty i wdrożenia realizujemy terminowo oraz zgodnie z podjętymi przez nas zobowiązaniami.

Archiwalne oferty pracy

  • InfoConsulting Sp. z o.o.
    1261 dni
    Do Twoich zadań należeć będzie: Samodzielna realizacja projektów wdrożeniowych systemu enova365, Analiza potrzeb klientów, instalacja oraz konfiguracja systemu, Rozwój oraz serwisowanie aplikacji enova365 u naszych klientów, Prowadzenie szkoleń oraz wsparcie merytoryczne klientów w...
    1261 dni
    Zakres obowiązków: udział w pełnym cyklu tworzenia oprogramowania w systemie IFS Applications; budowanie rozwiązań programistycznych pod indywidualne potrzeby naszych klientów; integracja rozwiązań IFS z oprogramowaniem klienta m.in. e-Commerce, EDI, POS (Point of Sale), WMS, systemy do...

InfoConsulting Sp. z o.o.

ul. Grzybowska 2/36

00-131 Warszawa