Archiwalne oferty pracy

  • Montażysta dekoracji / Koordynator

    ADAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   Koziegłówki    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   3 500 - 4 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1116 dni
    Zakres obowiązków: Koordynacja i wsparcie przy montowaniu i demontowaniu dekoracji bożonarodzeniowej w centrach handlowych, Obsługa podnośnika i wózka widłowego, Przygotowanie elementów dekoracji świątecznej do montaż, Realizacja powierzonych zada.
  • Asystent Technologa

    asystent  umowa o pracę  pełny etat   3 000 - 3 500 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1116 dni
    Do głównych zadań na tym stanowisku należą: Pomoc w tworzeniu oraz weryfikacja dokumentacji techniczno-technologicznej, Przygotowywanie dokumentacji technicznej na potrzeby produkcji, Znajomość przygotowywania modeli 3D będzie dodatkowym atutem, Współpraca z działami: handlowym,...
  • Elektryk z uprawnieniami SEP

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   4 000 - 4 500 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1116 dni
    Nasze oczekiwania: Wykształcenie średnie, mile widziane techniczne o specjalności elektryk lub automatyka i robotyka, Uprawnienia SEP do 1 kw. Mile widziane doświadczenie w zakresie eksploatacji maszyn produkcyjnych, Zaangażowanie i uczciwość.

ADAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Koziegłówki, ul. Lipowa 72

42-350 Koziegłowy