Archiwalne oferty pracy

  • Grafik

    Dream Promotion Marcin Woś   Piaseczno    praca stacjonarna
    1717 dni
    Opis stanowiska: Tworzenie projektów graficznych reklam; Przygotowywanie plików wektorowych na potrzeby frezarki i plotera tnącego; Przygotowanie plików na potrzeby druku solventowego; Opracowywanie siatek elementów przestrzennych dla materiałów: plexi, dibond, pwc;
  • Grafik

    2038 dni
    Tworzenie projektów graficznych reklam; Przygotowywanie plików wektorowych na potrzeby frezarki i plotera tnącego; Przygotowanie plików na potrzeby druku solventowego; Opracowywanie siatek elementów przestrzennych dla materiałów: plexi, dibond, pwc;
  • Pracownik produkcji reklam - montażysta

    2600 dni
    Umiejętność oklejania pojazdów, witryn, tablic (szeroko rozumiana aplikacja folii) Umiejętności ślusarskie, niezbędne przy montażach i produkcji; Doświadczenie przy produkcji reklam: konstrukcje stalowe, litery blokowe, kasetony świetlne, tablice reklamowe; Doświadczenie przy...

Dream Promotion Marcin Woś

Okulickiego, 7/9 lokal M29

05-500 Piaseczno