Ward Personnel od momentu powstania w 2010 roku firma rozwijała się z roku na rok i jest obecnie uznawana za jednego z wiodących irlandzkich dostawców usług rekrutacyjnych w sektorach budownictwa i przemysłu.
David, wlasciel firmy, ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w rekrutacji i kieruje rozwojem zespołu Ward Personnel – firma zatrudnia obecnie ponad trzydziestu pięciu pracowników z biurami w Cork, Dublinie i Athlone, obsługujących wszystkie zakątki kraju.

Archiwalne oferty pracy

  • Monter Rusztowań

    Ward Personnel Limited   Irlandia, Irlandia, Cork
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    630 dni
    Opis stanowiska: Praca przy montażu oraz demontażu rusztowań na obiektach przemysłowych;
  • Pracownik robót ziemnych

    Ward Personnel Limited   Irlandia
    630 dni
    Opis stanowiska: Poszukujemy pracowników z doświadczeniem przy robotach ziemnych oraz przy budowie kanalizacji; Praca na jednym z największych obecnie projektów budowlanych w Irlandii.
  • Elektryk Warsztatowy

    630 dni
    Opis stanowiska: Praca przy uzbrajaniu klimatyzatorów przemysłowych; Montowanie przekaźników, sterowników, bezpieczników; Układanie kabli w korytkach;
  • Inżynier – Instalacje HVAC

    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   20 000 - 27 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    630 dni
    Twój zakres obowiązków Przeprowadzanie rutynowej kontroli jakości instalacji mechanicznej; Sprawdzanie dokumentacji technicznej w tym modeli 3D; Przygotowywanie dokumentacji w języku angielskim;
  • Kierownik Robót Elektrycznych

    Ward Personnel Limited   Dania
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    630 dni
    Zarobki: + €70.000 + brutto na rok, darmowe zakwaterowanie, darmowe przeloty, dieta, narzędzia pracy takie jak laptop, telefon komórkowy; Twój zakres obowiązków Projektowanie i wdrażanie grafików pracy dla personelu elektrycznego. Kontrola i ocena pracy wykonanej przez personel elektryczny....
  • Brygadzista Budowlany / Inżynier Budowlany

    Ward Personnel   Irlandia    praca stacjonarna
    2891 dni
    Organizowanie pracy i podział zadań; Sprawdzanie realizacji zadań; Bezpośredni nadzór nad pracownikami; Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP; Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów;

Ward Personnel Limited

Enterprise House Marina Commercial Park, Centre Park Road

---- Cork City