GRUPA ARENA. Skutecznie doprowadzamy do końca nawet najbardziej złożone zagadnienia podatkowe, księgowe i prawne. Tworzymy elastyczne rozwiązania i procesy dla firm oraz korporacji. Wykorzystujemy potencjał cyfrowej rewolucji i dostrzegamy jej wpływ na rozwój organizacji.

Stawiamy na wzajemny szacunek i współpracę. Naszą przewagą konkurencyjną jest zaangażowanie zespołowe: łatwo i szybko tworzymy multidyscyplinarne zespoły znajdujące rozwiązania. Uważamy, że tylko silnie zmotywowani i szczęśliwi ludzie rozwijają się i skutecznie wspierają przedsiębiorstwa w dynamicznych czasach.

Grupę Arena tworzą linie doradztwa podatkowego, prowadzenia ksiąg rachunkowych, transfer pricingu i wycen, doradztwa prawnego oraz digitalizacji.

Archiwalne oferty pracy

  • Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

    Arena Tax Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    17 dni
    Do Twoich zadań należeć będą: Prowadzenie pełnej obsługi księgowej spółek polskich lub zagranicznych, Samodzielna przygotowywanie sprawozdań finansowych, Weryfikacja i uzgadnianie sald, rozrachunków, rozliczeń międzyokresowych, Kalkulacja podatku VAT, CIT, WHT, Weryfikacja księgowań,...
  • Starszy Konsultant Podatkowy / Tax Project Manager

    Arena Tax Sp. z o.o.   Warszawa    praca zdalna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    17 dni
    Zakres obowiązków: Samodzielne koordynowanie i prowadzenie projektów podatkowych o zasięgu międzynarodowym lub lokalnym (polskim) dla Klientów, współpracując z ekspertami z dużym doświadczeniem zawodowym. Sporządzanie porad podatkowych w języku polskim i angielskim. Wdrażanie ulg...
  • Key Account Manager

    17 dni
    Do Twoich zadań należeć będą: Analiza środowiska usług księgowych i płacowych w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych, Nawiązywanie kontaktów oraz przygotowywanie i prowadzenie spotkań z Klientami, Zarządzanie procesem sprzedażowym, w tym także efektywna współpraca z...
  • Senior Accountant

    Arena Tax Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    1515 dni
    Miejsce pracy: Warszawa (metro Wilanowska), możliwa częściowa praca zdalna Nr ref.: SAC/20
  • Arena Tax Sp. z o.o.
    1515 dni
    Miejsce pracy: Warszawa (metro Wilanowska), możliwa praca zdalna (cała Polska) Nr ref.: STP/20

Arena Tax Sp. z o.o.

Bukowińska 22B

02-703 Warszawa